PCE-MO 2001 Kalibrálási bizonylat PCE-MO-2001-hez
Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
  • Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
  • A kép illusztráció, a termékfejlesztések miatt eltérés lehetséges!
  • Hűségpont: 3
  • Cikkszám: PCE-MO 2001
Ez a cseppálló házban található milliohmmérő 100 μΩ és 2000 Ω közötti ellenállásmérést tesz lehetővé. A mért érték egy 3,5 számjegyű, könnyen leolvasható LCD kijelzőn jelenik meg. A mérés meghatározásához állandó áramot kapcsolnak a mért tárgyra, és megmérik a tárgyon fellépő feszültségesést. A milliohmmérő lehetővé teszi az ellenállásmérést tekercseken, generátorokon, transzformátorokon, áramkörökön (pl. párhuzamos és sönt áramkörökön), kapcsolókon és reléken. Emellett bányákban, repülőgépekben, vasúti rendszerekben, hajókon, valamint otthoni és ipari elektromos berendezésekben is méri a kötési energiát. A gyűrűs rendszerek (gyűrűbuszok) folytonosságvizsgálata otthonokban és iparban nem jelent problémát ennek a milliohmmérőnek. Ez lehetővé teszi például a felsővezetékek kompressziós elemeinek vizsgálatát, vagy a vezérlőszekrények tesztelési és karbantartási munkáinak elvégzését. A milliohmmérővel olyan alkatrészek, mint a biztosítékok, csatlakozók, érintkezők stb. működése is tesztelhető. Robusztus gumiházának köszönhetően megbízható társ a létesítménymérnökök és villanyszerelők igényes mindennapi munkakörnyezetében. A milliohmmérőt mindig gyárilag kalibrálva szállítjuk. Opcionális tartozékként a mérőeszköz laboratóriumi kalibrálással is ellátható, és ISO tanúsítvánnyal is felszerelhető.
Jellemzők:
  • Lehetővé teszi az ellenállásméréseket
  • Méri a kötési energiát
  • Lehetővé teszi a folytonosságvizsgálatot
  • Az olvasási érintkezők ellenőrzésére szolgál
  • Négyvezetékes rendszer
  • Túlmelegedés és túlfeszültség elleni védelem
  • LED-es jelzőfény a mért érték túllépése esetén
  • Biztonság: IEC-1010-1. CAT II 20 V
Műszaki adatok:
  • Ellenállás
  • Mérési tartomány 0 ... 200 mΩ
  • Felbontás 0,1 µΩ
  • Pontosság ±0,75% a leolvasott értékre +4 számjegy (tartomány 20 Ω-ig), ±0,75% a leolvasott értékre +2 számjegy (tartomány 20 Ω felett)
  • Ellenállás
  • Mérési tartomány 0 ... 2000 mΩ
  • Felbontás 1 mΩ
  • Mérési tartomány 0 ... 20 Ω
  • Felbontás 10 mΩ
  • Pontosság ±0,75% a leolvasott értékre +4 számjegy (tartomány 20 Ω-ig), ±0,75% a leolvasott értékre. +2 számjegy (20 Ω feletti tartomány)
  • Mérési tartomány 0 ... 200 Ω
  • Felbontás 0,1 Ω
  • Pontosság a leolvasott érték ±0,75%-a. +4 számjegy (20 Ω-ig terjedő tartomány), a leolvasott érték ±0,75%-a. +2 számjegy (20 Ω feletti tartomány)
  • Mérési tartomány 0 ... 2000 Ω
  • Felbontás 1 Ω
  • Általános műszaki adatok
  • Kábelhossz 50 cm
  • Kijelző típusa LCD
  • Kijelző mérete 0,7 hüvelyk
  • Mérési sebesség 0,4 s
  • Szabvány(ok) IEC 1010-1
  • Ház ABS (akrilnitril-butadién-sztirol kopolimer)
  • Biztonsági szabvány CAT II 20 V
  • Mérési módszer 4 vezetékes módszer mΩ méréshez
  • Tesztáram 1 mA: 2000 Ω / 200 Ω, 10 mA: 20 Ω / 2 Ω, 100 mA: 200 mΩ, Pontosság: ±0,1 %
  • Biztosíték(ok) 100 mA / 250 V
  • Teljesítményfelvétel 2,5 W
  • Védelmi osztály (eszköz) IP20
  • Tápellátás 230 V AC, 50/60 Hz
  • Dugódugó típusa Schuko dugó
  • Üzemi feltételek 0 ... 40 °C, 0 ... 80% relatív páratartalom
  • Tárolási feltételek: 0 ... 40 °C, 0 ... 80% relatív páratartalom
  • Méretek (H x Sz x M): 170 x 120 x 90 mm
  • Tömeg: 680 g
Szállítási tartalom:
  • 1 x PCE-MO 2001 milliohmmérő
  • 1 x mérőzsinórkészlet
  • 1 x tápkábel
  • 1 x használati útmutató
Figyelem! A fenti gépi fordításban hibák, elírások előfordulhatnak, megértésüket köszönjük.
Írjon véleményt a termékről
Kérjük lépjen be vagy regisztráljon az értékelés leadásához!
Ellenállás min/max
Mérési tartomány min. 100 mΩ
Mérési tartomány max. 2000 Ω
Felbontás 100 µΩ
Pontosság 0,75 % v.Mw.
Általános műszaki adatok - Speciális
Kijelző típusa LCD
Kijelzőméret 0,7 Zoll
Általános műszaki adatok
Súly 680 g
Nettó tömeg 2240 g
Bruttó tömeg 2340 g
Hosszúság 170 mm
Szélesség 120 mm
Magasság 90 mm
Hossza a külső csomagolással együtt 260 mm
Szélesség a külső csomagolással együtt 185 mm
Magasság a külső csomagolással együtt 155 mm
Üzemi feltételek 40 °C
Működési feltételek r.h. 80 %
Tárolási feltételek 40 °C
Tárolási feltételek r.h. 80 %