PCE-MTS500 Motoros állvány
PCE-MTS500 Motoros állvány
PCE-MTS500 Motoros állvány
PCE-MTS500 Motoros állvány
PCE-MTS500 Motoros állvány
Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
PCE-MTS500 Motoros állvány
PCE-MTS500 Motoros állvány
PCE-MTS500 Motoros állvány
PCE-MTS500 Motoros állvány
PCE-MTS500 Motoros állvány
  • Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
  • A kép illusztráció, a termékfejlesztések miatt eltérés lehetséges!
  • Cikkszám: PCE-MTS500
Motoros tesztállvány 5000 N-ig, kompatibilis az összes PCE sorozatú erőmérővel, belső és külső erőmérő cellákkal, nagy lökettel, állítható előtolási sebességgel Motoros tesztállványunk PCE sorozatú erőmérőinkkel számos konfigurációban csatlakoztatható és működtethető. A motoros tesztállvány lehetővé teszi gyakorlatilag az összes nyomó- és húzóerő-alkalmazás elvégzését nagy ismétlési pontossággal. A motoros tesztállvány használata a kezelő számára a legnagyobb fokú konzisztenciát kínálja a tesztállvány és a minta között. A motoros tesztállvány maximális erőtartománya 500 kg. A működéshez tápcsatlakozás szükséges. Az előtolási sebesség 30 mm/perc és 230 mm/perc között fokozatmentesen állítható. A motoros tesztállvány így garantálja a precíz és hajszálpontos mérést. Az erő-elmozdulás tesztállvány a következő készüléksorozatokkal kompatibilis: PCE-FM sorozat, PCE-DFG sorozat és PCE-PTR 200N. Figyelem: Az erőmérő eszköz mindig opcionális kiegészítő a motoros tesztállványhoz! Ahol az emberi test eléri erőmérési képességeinek határait, ott a motoros tesztpad kerül képbe. A motoros tesztpad felhasználója köteles veszélyelemzést végezni. Ha ez az elemzés azt mutatja, hogy az alkalmazás típusa és a használt minták kockázatot jelentenek a felhasználóra nézve, akkor biztonsági eszközre lehet szükség – különösen elektromos meghajtású tesztkeretek esetén.
Jellemzők:
  • Állítható előtolási sebesség
  • Rendkívüli mozgástartomány
  • Robusztus acél kivitel
  • Állítható mozgástartomány
  • Nagy erőmérési tartomány
  • Hálózati csatlakozás
  • Minden PCE eszközhöz illeszthető
  • Kézi vagy automatikus működés
Műszaki adatok:
  • Általános műszaki adatok
  • A tesztasztal méretei: Ø 160 mm, Mintaszélesség: max. 200 mm, Vezetőoszlopok: Ø 32 mm
  • Mozgási sebesség: 30 ... 230 mm/perc
  • Erőtartomány: 0 ... 5000 N
  • Mozgástartomány: 0 ... 300 mm
  • Védelmi osztály (készülék): IP20
  • Üzemi feltételek: 0 ... 50 °C, 0 ... 80% relatív páratartalom
  • Tárolási feltételek: 0 ... 50 °C, 0 ... 80% relatív páratartalom
  • Méretek (H x Sz x M): 1020 x 400 x 250 mm
  • Súly: 60000 g
Szállítási tartalom:
  • 1 x PCE-MTS500 motoros tesztállvány
  • 1 x Használati utasítás
  • Megjegyzés: A motoros tesztállványhoz erőmérőt mindig külön kell megrendelni.
Figyelem! A fenti gépi fordításban hibák, elírások előfordulhatnak, megértésüket köszönjük.
Írjon véleményt a termékről
Kérjük lépjen be vagy regisztráljon az értékelés leadásához!
Általános műszaki adatok
Súly 60000 g
Nettó tömeg 74900 g
Bruttó tömeg 75000 g
Hosszúság 1020 mm
Szélesség 400 mm
Magasság 250 mm
Hossza a külső csomagolással együtt 1200 mm
Szélesség a külső csomagolással együtt 800 mm
Magasság a külső csomagolással együtt 500 mm
Egyéb méretek Prüftisch Ø 160 mm, Führungssäulen Ø 32 mm