Üdvözöljük a Eurochrom műszerek kategóriájában! Mint a PCE Instruments hivatalos magyarországi képviselője, számos professzionális mérőműszert kínálunk, amelyek precíz mérést biztosítanak ipari, laboratóriumi és környezeti alkalmazásokhoz. Kínálatunkban találhatóak különféle hőmérséklet-, páratartalom-, zaj-, fény- és egyéb paraméterek mérésére szolgáló műszerek, amelyek a gyors és pontos adatgyűjtést támogatják.
A PCE Instruments műszerei megbízhatóságukkal és sokoldalúságukkal tűnnek ki, és minden szükséges funkcióval rendelkeznek a hatékony munkavégzéshez, legyen szó kutatási vagy ipari felhasználásról.
További kérdései vannak? Forduljon hozzánk bizalommal a kapcsolatfelvételi oldalon, ahol szakértőink szívesen segítenek a legmegfelelőbb mérőműszer kiválasztásában!
Hőmérséklet-érzéketlen anyagok nedvességmérő készülékünk különféle alkalmazásokhoz alkalmas a nyersanyag-kinyerés, gyártás, feldolgozás, kutatás és újrahasznosítás területén. A 200 g-os maximális mintatömeggel és a 0,001 g-os nagy mérési felbontással a nedvességmérő lehetővé teszi a precíz nedvességmérést.
Az analizátor az egyidejű szárítás és mérés elvén működik. Szárítás közben a súlyveszteséget folyamatosan rögzíti és a teljes tömeg százalékában jeleníti meg. A 375 W-os fűtőelem teljesítményével és a 105 °C és 600 °C között állítható fűtési hőmérséklettel a nedvességmérő biztosítja a minták gyors és rugalmas szárítását. A mérési kiértékeléshez a készülék különböző paramétereket kínál, mint például a nedvességtartalom százalékos aránya, a száraz tömeg százalékos aránya, a nedvességtartalom százalékos aránya (száraz tömeg), a maradék tömeg g/kg-ban és a maradék tömeg, lehetővé téve a minta elemzését.
Jellemzői közé tartozik az automatikus kikapcsolási funkció, amely leállítja a szár..
Nedvességmérő és hamvasztó egységünk egy precíz műszer a minták szárazanyag- és hamutartalmának meghatározására. Alkalmas nyersanyag-kitermelés, gyártás, feldolgozás, tárolás, kereskedelem, kutatás és újrahasznosítás területén történő alkalmazásokhoz. A 200 g maximális mintatömeggel és a 0,001 g nagy felbontással a nedvességmérő és hamvasztó egység lehetővé teszi a nedvességtartalom és az izzítási maradék pontos mérését.
A műszer a szárítás és hamvasztás elvén működik, egyidejű súlyméréssel. A szárítási folyamat során a súlyveszteséget folyamatosan rögzíti és a teljes tömeg százalékában jeleníti meg. A 375 W-os fűtőelemnek és a 105 °C és 600 °C között állítható fűtési hőmérsékletnek köszönhetően a nedvességmérő és hamvasztó egység a minták gyors és rugalmas szárítását és hamvasztását teszi lehetővé. A mérési értékeléshez különböző paraméterek állnak rendelkezésre: nedvességtartalom %, szárazanyag %, nedvességtartalom % szobahőmérsékleten, maradék tömeg g/kg, maradék tömeg, izzítási m..
Nedvességmérőnk egy precíz műszer folyékony és szilárd anyagok nedvességtartalmának meghatározására. Különböző alkalmazásokhoz alkalmas a nyersanyag-kinyerés, gyártás, feldolgozás, kutatás és újrahasznosítás területén. A 220 g maximális mintatömeggel és a 0,001 g-os nagy mérési felbontással a nedvességmérő lehetővé teszi a precíz nedvességmérést.
Az analizátor az egyidejű szárítás és mérés elvén működik. Szárítás közben a súlyveszteséget folyamatosan rögzíti és a teljes tömeg százalékában jeleníti meg. A 250 W-os fűtőelemmel és a 40 °C és 180 °C között állítható fűtési hőmérséklettel a nedvességmérő gyors és rugalmas mintaszárítást biztosít. A mérési kiértékeléshez a műszer különböző paramétereket kínál, mint például a nedvességtartalom százalékos aránya, a száraz tömeg százalékos aránya, a szobahőmérsékleten mért nedvességtartalom százalékos aránya (ATRO), valamint a maradék tömeg g/kg-ban és a maradék tömeg, lehetővé téve a minta elemzését.
Jellemzői közé tartozik az automatikus ..
A gyorshamvasztó kemence költséghatékony és hatékony alternatívája a hagyományos magas hőmérsékletű kemencéknek. Az egyes minták maximum 610 °C-os hőmérsékleten történő hamvasztására tervezett készülék ideális a hamutartalom, az izzítási maradék meghatározására, valamint minden szerves és szervetlen anyag kezelésére.
Az üzemi hőmérséklet kényelmesen előre kiválasztható a felhasználóbarát menün keresztül. A gyorshamvasztó kemence két fűtési fokozat beállítását teszi lehetővé, egyedileg választható fűtési teljesítménnyel és időtartammal. Ennek a rugalmasságnak köszönhetően egy tipikus 5 g-os minta hamvasztási ideje 8 és 15 perc között változik, az anyagtól függően.
A gyorshamvasztó kemence modern elektronikával van felszerelve, amelyet LCD kijelző és négy könnyen használható nyomógombos kapcsoló vezérel. A kijelző mutatja a beállított hamvasztási időt, míg egy praktikus jelzőfény jelzi az automatikus átkapcsolást a második fűtési fokozatra. Amint a hamvasztási folyamat befejeződött, ..
Az UVA/UVB sugárzásmérő egy ultraibolya sugárzás mérésére szolgáló eszköz. Ez a precíz UVA/UVB sugárzásmérő 290–390 nm hullámhossztartományban működik. Ezzel az UVA/UVB sugárzásmérővel például mérheti a nap UVA-sugárzását, és szükség esetén megvédheti magát a túlzott sugárzástól (napégés).
A túlzott UV-sugárzás az iparban is gyakran előfordul (pl. hegesztés közbeni ív). Külső érzékelőjének köszönhetően az UVA/UVB sugárzásmérő rugalmasan használható sugárzásmérésre. Egyéb alkalmazások: UV-sterilizálás, fotokémiai kalibrálás, valamint laboratóriumi használat, beleértve a virológiát és a DNS-kutatást.Jellemzők: Automatikus kikapcsolás 10 perc elteltével, energiát takarít meg
Extra nagy LCD kijelző
Adattartás funkció
Kompakt méretek
Külső érzékelő UV-korrekciós szűrővelMűszaki adatok: Általános műszaki adatok
Elem/Akkumulátor: 1 db 9 V-os alkáli mangán elem
Kapacitás: 640 mAh
Üzemi körülmények: 0 ... 50 °C, 0 ... 80% relatív páratartalom
Tárolási körülmények: 0 ... 50 °C, 0 ... 80% relat..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Az UVA-mérő egy rendkívül fejlett műszer, amelyet sokoldalúsága és pontossága jellemez. Kettős mérési csatornáival az UVA-mérő lehetővé teszi az UV-A sugárzás és a látható fény egyidejű mérését. Ez a funkció különösen hasznos azokban az alkalmazásokban, amelyek átfogó fényjellemzést igényelnek.
Az UVA-mérő két különálló UVA-mérési tartományt kínál, ami lehetővé teszi a változó fényviszonyokhoz való pontos beállítást. Az automatikus tartományváltás luxmérési módban megbízható megvilágítási értékeket biztosít a különböző környezetekben, a lámpa típusától függetlenül. Az UVA-mérő pontosságát tovább támogatja az ISO/CIE 19476 szabványnak, a "Megvilágítás- és fényerősségmérők teljesítményének jellemzése"-nek való megfelelés.
A külső érzékelő lehetővé teszi az UVA-mérő rugalmas elhelyezését, lehetővé téve a pontos méréseket különböző helyeken. Ez a funkció különösen hasznos például az "EN ISO 9934-1 Roncsolásmentes vizsgálat mágneses részecskével" és az "EN ISO 3059 Roncsolásmentes vizsg..
Az univerzális tesztállvány különféle szakító- és nyomóvizsgálatok elvégzésére használható. Akár 500 N erőt is képes mérni.
A 100 mm-es mozgási távolságnak és a 0,3 m/perc előtolási sebességnek köszönhetően a tapasztalt személyzet kevesebb mint egy perc alatt tesztelhet sokféle anyagot az univerzális tesztállvány segítségével. Az adatok kényelmesen elemezhetők PC-n keresztül az integrált memória és interfész segítségével. Az univerzális tesztállvány mobil és helyhez kötött alkalmazásokban is használható.Jellemzők: Akár 500 N-os tapadóerőhöz
Magas ismétlési pontosság
Meghatározott vizsgálati paraméterek
Mobil kialakítás
Automatikus és manuális mérési módok
Szoftveralapú kiértékelés lehetséges
Megjegyzés: A tesztállvány szorítók nélkül kerül szállításra!Műszaki adatok: Általános műszaki adatok
Menü nyelve: angol (amerikai), német
Tápellátás: 230 V / 12 V, 1,2 A
Csatlakozó típusa: Készülék - Európai csatlakozó
Méretek (H x Sz x M): 490 x 210 x 150 mm
Súly: 9000 gSzállítási tartalom: 1 x ..
Ez az RS-232 - USB adatgyűjtő csatlakoztatható egy eszköz soros Sub-D 9 interfészéhez, és a kapott adatokat TXT formátumban tárolja egy USB pendrive-on. Az RS-232 - USB adatgyűjtő tápellátása egy külső tápegységről történik, amely a szállítási terjedelem részét képezi. Az RS-232 - USB adatgyűjtő képes a kapott adatokat idő- és dátumbélyegzővel tárolni, vagy beállítható időközönként automatikusan lekérdezni az adatokat.
A lekérdezési parancsok és egyéb beállítások egyszerűen megváltoztathatók TXT formátumban, és egy konfigurációs fájl segítségével átvihetők az RS-232 - USB adatgyűjtőre, amely az USB pendrive-on tárolódik. Az RS232 - USB adatgyűjtő mindig ugyanabba a mappába mentheti az adatokat, vagy mindig új mappát hozhat létre, miután az USB memóriasticket eltávolították az adapterből és újra behelyezték.
Ez az RS232 - USB adatgyűjtő konfigurációs fájlja. Ezt a fájlt egyszerűen meg kell változtatni a szerkesztőprogramban, és át kell másolni az USB-pendrive-ra (lásd az utasítások..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Az ultrahangos szintmérő ideális mérőeszköz a silók töltöttségi szintjének meghatározására. 4–20 mA-es kimeneti jelének köszönhetően az ultrahangos szintmérő a folyamatirányító rendszerhez is csatlakoztatható. Ez lehetővé teszi az ultrahangos szintmérőből származó mérési jel további feldolgozását. Így az ultrahangos szintmérővel ellenőrizhető, hogy a siló még mindig kellően tele van-e. Az ultrahangos szintmérő magas IP-védettsége garantálja az elektromos alkatrészek védelmét vízszivárgás esetén.
10 méteres mérési tartományával még nagyobb silók is megfigyelhetők az ultrahangos szintmérővel. Az alkalmazástól függően az ultrahangos szintmérő megjelenítheti a töltöttségi szintet vagy a közeg és az érzékelő közötti távolságot. A környezeti hőmérséklet is mérhető az ultrahangos szintmérővel. Átfogó funkcióinak és biztonsági jellemzőinek köszönhetően az ultrahangos szintmérő ideális mérőeszköz silórendszerek felügyeletéhez.
Az ultrahangos szintmérőt a gyakori és széles körben használt 4-..
Az ultrahangos szintmérő ideális mérőeszköz a silók töltöttségi szintjének meghatározásához. 4–20 mA-es kimeneti jelének köszönhetően az ultrahangos szintmérő a folyamatirányító rendszerhez is csatlakoztatható. Ez lehetővé teszi a szintjelzőből származó mérési jel további feldolgozását. Az ultrahangos szintmérő így annak ellenőrzésére használható, hogy egy siló még mindig kellően tele van-e. Az ultrahangos szintmérő magas IP-védettsége garantálja az elektromos alkatrészek védelmét vízszivárgás esetén.
A 10 méteres mérési tartománynak köszönhetően még nagyobb silók is megfigyelhetők a szintjelzővel. Az alkalmazástól függően az ultrahangos szintmérő megjelenítheti a töltöttségi szintet vagy a közeg és az érzékelő közötti távolságot. A környezeti hőmérséklet is mérhető az ultrahangos szintmérővel. Átfogó funkcióinak és biztonsági jellemzőinek köszönhetően az ultrahangos szintmérő ideális mérőeszköz a silórendszerek felügyeletéhez.Jellemzők: Kijelzővel a beállításhoz és leolvasáshoz
Stab..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Fixen telepített áramlásmérőnk lehetővé teszi az áramlási sebesség mérését ±0,1 m/s és ±5 m/s között. Kis DN8 csövekhez és számos csőanyaghoz alkalmas, beleértve az acélt, rezet, alumíniumot és műanyagokat. A fixen telepített áramlásmérő kompakt kialakítása gyors és egyszerű telepítést tesz lehetővé. A kijelzőn látható az áramlási sebesség, a dátum és az idő. Egy másik nézet a napi, havi és éves áramlási sebességet mutatja. A fixen telepített áramlásmérő a mért értéket analóg módon (4–20 mA) és digitálisan RS485 interfészen keresztül is továbbítja.
9–36 V DC tápellátásával a fixen telepített áramlásmérő rendkívül sokoldalú. 2 m-es csatlakozókábellel és csatlakozófelületekkel rendelkezik a jobb jelátvitel érdekében. Ennek a fixen telepített áramlásmérőnek az alkalmazásai a fűtési rendszerektől és hűtővíz-rendszerektől az ipari alkalmazásokig terjednek, ahol áramlásfigyelésre és -szabályozásra van szükség.Jellemzők: Mérési tartomány ±0,1 m/s ... ±5 m/s
Áramlási sebesség és térfogatáram..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Fixen telepített áramlásmérőnk lehetővé teszi az áramlási sebesség mérését ±0,1 m/s és ±5 m/s között. Az áramlásmérő alkalmas kis DN4 csövekhez és számos csőanyaghoz, például acélhoz, rézhez, alumíniumhoz és műanyagokhoz. Kompakt kialakítása gyors és egyszerű telepítést tesz lehetővé. A kijelző mutatja az áramlási sebességet, a dátumot és az időt. Egy másik nézet a napi, havi és éves áramlási sebességet mutatja. A fixen telepített áramlásmérő analóg (4–20 mA) és digitálisan is továbbíthatja a mért értéket RS485 interfészen keresztül.
9–36 V DC tápellátásával a fixen telepített áramlásmérő rendkívül sokoldalú. 2 m-es csatlakozókábellel és csatlakozófelületekkel rendelkezik a jobb jelátvitel érdekében. Ennek a fixen telepített áramlásmérőnek az alkalmazásai a fűtési rendszerektől és hűtővíz-rendszerektől az ipari alkalmazásokig terjednek, ahol áramlásfigyelésre és -szabályozásra van szükség.Jellemzők: Mérési tartomány ±0,1 m/s ... ±5 m/s
Áramlási sebesség és térfogatáram kijelzése
Csőm..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Fixen telepített áramlásmérőnk lehetővé teszi az áramlási sebesség mérését ±0,1 m/s és ±5 m/s között. Kis DN25 csövekhez és számos csőanyaghoz alkalmas, beleértve az acélt, rezet, alumíniumot és műanyagokat. A fixen telepített áramlásmérő kompakt kialakítása gyors és egyszerű telepítést tesz lehetővé. A kijelzőn látható az áramlási sebesség, a dátum és az idő. Egy másik nézet a napi, havi és éves áramlási sebességet mutatja. A fixen telepített áramlásmérő a mért értéket analóg módon (4–20 mA) és digitálisan RS485 interfészen keresztül is továbbítja.
A 9–36 V DC tápellátással rendelkező fixen telepített áramlásmérő rendkívül sokoldalú. 2 m-es csatlakozókábellel és csatlakozófelületekkel rendelkezik a jobb jelátvitel érdekében. Ennek a fixen telepített áramlásmérőnek az alkalmazásai a fűtési rendszerektől és hűtővíz-rendszerektől az ipari alkalmazásokig terjednek, ahol áramlásfigyelésre és -szabályozásra van szükség.Jellemzők: Mérési tartomány ±0,1 m/s ... ±5 m/s
Áramlási sebesség és t..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Fixen telepített áramlásmérőnk lehetővé teszi az áramlási sebesség mérését ±0,1 m/s és ±5 m/s között. Kis csövekhez (DN20) és számos csőanyaghoz alkalmas, beleértve az acélt, rezet, alumíniumot és műanyagokat. A fixen telepített áramlásmérő kompakt kialakítása gyors és egyszerű telepítést tesz lehetővé. A kijelzőn látható az áramlási sebesség, a dátum és az idő. Egy másik nézet a napi, havi és éves áramlási sebességet mutatja. A fixen telepített áramlásmérő a mért értéket analóg módon (4–20 mA) és digitálisan RS485 interfészen keresztül is továbbítja.
A 9–36 V DC tápellátással rendelkező fixen telepített áramlásmérő rendkívül sokoldalú. 2 m-es csatlakozókábellel és csatlakozófelületekkel rendelkezik a jobb jelátvitel érdekében. Ennek a fixen telepített áramlásmérőnek az alkalmazásai a fűtési rendszerektől és hűtővíz-rendszerektől az ipari alkalmazásokig terjednek, ahol áramlásfigyelésre és -szabályozásra van szükség.Jellemzők: Mérési tartomány ±0,1 m/s ... ±5 m/s
Áramlási sebesség és..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Fixen telepített áramlásmérőnk lehetővé teszi az áramlási sebesség mérését ±0,1 m/s és ±5 m/s között. Kis csövekhez (DN15) és számos csőanyaghoz alkalmas, beleértve az acélt, rezet, alumíniumot és műanyagokat. A fixen telepített áramlásmérő kompakt kialakítása gyors és egyszerű telepítést tesz lehetővé. A kijelzőn látható az áramlási sebesség, a dátum és az idő. Egy másik nézet a napi, havi és éves térfogatáramot mutatja. A fixen telepített áramlásmérő a mért értéket analóg módon (4–20 mA) és digitálisan RS485 interfészen keresztül is továbbítja.
A 9–36 V DC tápellátással rendelkező fixen telepített áramlásmérő rendkívül sokoldalú. 2 m-es csatlakozókábellel és csatlakozófelületekkel rendelkezik a jobb jelátvitel érdekében. Ennek a fixen telepített áramlásmérőnek az alkalmazásai a fűtési rendszerektől és hűtővíz-rendszerektől az ipari alkalmazásokig terjednek, ahol áramlásfigyelésre és -szabályozásra van szükség.Jellemzők: Mérési tartomány ±0,1 m/s ... ±5 m/s
Áramlási sebesség és térf..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Fixen telepített áramlásmérőnk lehetővé teszi az áramlási sebesség mérését ±0,1 m/s és ±5 m/s között. Kis csövekhez (DN10) és számos csőanyaghoz alkalmas, beleértve az acélt, rezet, alumíniumot és műanyagokat. A fixen telepített áramlásmérő kompakt kialakítása gyors és egyszerű telepítést tesz lehetővé. A kijelzőn látható az áramlási sebesség, a dátum és az idő. Egy másik nézet a napi, havi és éves térfogatáramot mutatja. A fixen telepített áramlásmérő a mért értéket analóg módon (4–20 mA) és digitálisan RS485 interfészen keresztül is továbbítja.
A 9–36 V DC tápellátással a fixen telepített áramlásmérő rendkívül sokoldalú. 2 m-es csatlakozókábellel és csatlakozófelületekkel rendelkezik a jobb jelátvitel érdekében. Ennek a fixen telepített áramlásmérőnek az alkalmazásai a fűtési rendszerektől és hűtővíz-rendszerektől az ipari alkalmazásokig terjednek, ahol áramlásfigyelésre és -szabályozásra van szükség.Jellemzők: Mérési tartomány ±0,1 m/s ... ±5 m/s
Áramlási sebesség és térfogatáram ..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
A PCE Instruments betonvizsgáló berendezése új mércét állít fel a betonszerkezetek minőségellenőrzésében. Széleskörű mérési paramétereivel és a legmodernebb technológiával ez az eszköz lehetővé teszi a betoncölöpök, gerendák és egyéb szerkezeti elemek pontos vizsgálatát. Ez az innovatív műszer nemcsak megbízható betonszilárdsági méréseket biztosít, hanem részletes hibaészlelést is, beleértve az üregek és repedések méretét és mélységét. A mellékelt kamera még a repedésszélesség pontos mérését is lehetővé teszi.
A betonvizsgáló berendezést kifejezetten a betonszilárdság pontos mérésére és az olyan hibák, mint az üregek és repedések észlelésére tervezték. Lehetővé teszi a méréseket betoncölöpökön, gerendákon és egyéb betonszerkezeteken.
A kamera nagy felbontású repedésrögzítést és pontos repedésszélesség-mérést tesz lehetővé közvetlenül a berendezésen. A lenyűgöző, 1-500 kHz-es sávszélességgel a betonvizsgáló berendezés széles frekvenciaspektrumot fed le, lehetővé téve a pontos és meg..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Ez a digitális nyomatékmérő egy kiváló minőségű műszer nyomatékérzékelők kalibrálására és csavarok és egyéb kötőelemek meghúzási nyomatékának pontos mérésére. Nagy, ±1%-os pontosságot kínál a skála 10%-tól 100%-ig terjedő tartományában, és az óramutató járásával megegyező és az óramutató járásával ellentétes irányban is működtethető.A készülék több üzemmódot támogat, beleértve a csúcstartást, a MAX-ot és a valós idejű mérést. Csúcstartás módban a maximális érték automatikusan mentésre kerül, és a mérési adatok USB-n keresztül átvihetők a szoftverre, amely lehetővé teszi a sikeres/nem sikeres elemzést is. A tűréshatárok közvetlenül a készüléken állíthatók be, így az értékek gyorsan ellenőrizhetők. Az integrált LED-kijelző egy pillantással megjeleníti a mért értéket. Anewtonméter (N·m), kilogrammerőcentiméter (kgf·cm) és fonterőhüvelyk (lbf·in) közötti választási lehetőség rugalmas alkalmazásokat tesz lehetővé a különböző iparágakban. A 2000 mérési csoport tárolókapacitásával és az USB a..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Ez a digitális nyomatékmérő egy kiváló minőségű műszer nyomatékérzékelők kalibrálására és csavarok és egyéb kötőelemek meghúzási nyomatékának precíz mérésére. Nagy, ±1%-os pontosságot kínál a skála 10%-tól 100%-ig terjedő tartományában, és az óramutató járásával megegyező és az óramutató járásával ellentétes irányban is működtethető.A készülék több üzemmódot támogat, beleértve a csúcstartást, a MAX-ot és a valós idejű mérést. Csúcstartás módban a maximális érték automatikusan mentésre kerül, és a mérési adatok USB-n keresztül átvihetők a szoftverre, amely lehetővé teszi a sikeres/nem sikeres elemzést is. A tűréshatárok közvetlenül a készüléken állíthatók be, így az értékek gyorsan ellenőrizhetők. Az integrált LED-kijelző egy pillantással megjeleníti a mért értéket. A newtonméter (N·m), kilogrammerőcentiméter (kgf·cm) és fonterőhüvelyk (lbf·in) közötti választási lehetőség rugalmas alkalmazásokat tesz lehetővé a különböző iparágakban. A 2000 mérési csoport tárolókapacitásával és az..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Ez a digitális nyomatékmérő egy kiváló minőségű műszer nyomatékérzékelők kalibrálására és csavarok és egyéb kötőelemek meghúzási nyomatékának pontos mérésére. Nagy, ±1%-os pontosságot kínál a skála 10%-tól 100%-ig terjedő tartományában, és az óramutató járásával megegyező és az óramutató járásával ellentétes irányban is működtethető.A készülék több üzemmódot támogat, beleértve a csúcstartást, a MAX-ot és a valós idejű mérést. Csúcstartás módban a maximális érték automatikusan mentésre kerül, és a mérési adatok USB-n keresztül átvihetők a szoftverre, amely lehetővé teszi a sikeres/nem sikeres elemzést is. A tűréshatárok közvetlenül a készüléken állíthatók be, így az értékek gyorsan ellenőrizhetők. Az integrált LED-kijelző egy pillantással megjeleníti a mért értéket. Anewtonméter (N·m), kilogrammerőcentiméter (kgf·cm) és fonterőhüvelyk (lbf·in) közötti választási lehetőség rugalmas alkalmazásokat tesz lehetővé a különböző iparágakban. A 2000 mérési csoport tárolókapacitásával és az USB a..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Ez a digitális nyomatékmérő egy kiváló minőségű műszer nyomatékérzékelők kalibrálására és csavarok és egyéb kötőelemek meghúzási nyomatékának precíz mérésére. Nagy, ±1%-os pontosságot kínál a skála 10%-tól 100%-ig terjedő tartományában, és az óramutató járásával megegyező és az óramutató járásával ellentétes irányban is működtethető.A készülék több üzemmódot támogat, beleértve a csúcstartást, a MAX-ot és a valós idejű mérést. Csúcstartás módban a maximális érték automatikusan mentésre kerül, és a mérési adatok USB-n keresztül átvihetők a szoftverre, amely lehetővé teszi a sikeres/nem sikeres elemzést is. A tűréshatárok közvetlenül a készüléken állíthatók be, így az értékek gyorsan ellenőrizhetők. Az integrált LED-kijelző egy pillantással megjeleníti a mért értéket. Anewtonméter (N·m), kilogrammerőcentiméter (kgf·cm) és fonterőhüvelyk (lbf·in) közötti választási lehetőség rugalmas alkalmazásokat tesz lehetővé a különböző iparágakban. A 2000 mérési csoport tárolókapacitásával és az USB a..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Ez a digitális nyomatékmérő egy kiváló minőségű műszer nyomatékérzékelők kalibrálására és csavarok és egyéb kötőelemek meghúzási nyomatékának pontos mérésére. Nagy, ±1%-os pontosságot kínál a skála 10%-tól 100%-ig terjedő tartományában, és az óramutató járásával megegyező és az óramutató járásával ellentétes irányban is működtethető.A készülék több üzemmódot támogat, beleértve a csúcstartást, a MAX-ot és a valós idejű mérést. Csúcstartás módban a maximális érték automatikusan mentésre kerül, és a mérési adatok USB-n keresztül átvihetők a szoftverre, amely lehetővé teszi a sikeres/nem sikeres elemzést is. A tűréshatárok közvetlenül a készüléken állíthatók be, így az értékek gyorsan ellenőrizhetők. Az integrált LED-kijelző egy pillantással megjeleníti a mért értéket. Anewtonméter (N·m), kilogrammerőcentiméter (kgf·cm) és fonterőhüvelyk (lbf·in) közötti választási lehetőség rugalmas alkalmazásokat tesz lehetővé a különböző iparágakban. A 2000 mérési csoport tárolókapacitásával és az USB a..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
A zavarosságmérő egy hordozható eszköz a zavarosság mérésére az ISO 7027 szabvány szerint. Ez lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy gyorsan és egyszerűen meghatározzák a fontos vízparamétereket és teszteljék a szennyvíz minőségét. A kalibrálás nagyon egyszerű a mellékelt kalibrációs szabványoknak köszönhetően. Hét előre beállított kalibrációs pont áll rendelkezésre, és felhasználó-specifikus kalibrációs pontok is beállíthatók. A zavarosságmérő akár 2000 NTU-ig képes mérni a folyadékok zavarosságát.
A mértékegység EBC (Európai Sörfőzdei Egyezmény) és ASBC (Amerikai Sörfőzdei Kémikusok Társasága) között váltható. A mérési értékek a nagyméretű színes képernyőn jelennek meg. A zavarosságmérőt elsősorban laboratóriumokban használják, ezért hálózati adapterrel működik. A hátlapon található USB-port lehetővé teszi a mérő számítógéphez való csatlakoztatását és a memóriájának olvasását.Jellemzők: Nagy pontosságú
3 mérőegység
Zavarosság kalibrálása akár 7 pontig
Színes kijelző
Könnyű keze..
A zavarosságmérő egy praktikus eszköz nagyméretű kijelzővel, amely megfelel a helyszíni zavarosságmérés minden követelményének. A 0 és 1000 NTU közötti mérési tartomány két automatikusan váltakozó tartományra van osztva a pontosság növelése érdekében.
A zavarosságmérő nagyon könnyen kezelhető az áttekinthető billentyűzetnek köszönhetően. Fényforrásként egy 830 nm hullámhosszúságú infravörös tartományú LED szolgál, ezért az emberi szem számára láthatatlan. Mivel a mérés a nem látható tartományban történik, a minta bármilyen elszíneződése nagyon kis mértékben befolyásolja a mérést. A fotodiódák 180° és 90° szögben vannak elrendezve, lehetővé téve az áteresztő fény mérését a magasabb tartományban és a szórt fény mérését az alacsonyabb tartományban.
A mellékelt 0 NTU és 100 NTU kalibrációs standardok lehetővé teszik a zavarosságmérő bármikori kalibrálását és beállítását. A zavarosságmérő megfelel az EN 27027 / ISO 7027 szabvány által előírt összes szabványnak.
Mértékegységek
A zavarossá..
A zavarosságmérő a víz zavarosságának folyamatos online monitorozására szolgál ivóvízrendszerekben, szűrőrendszerekben és közvetlen ivóvízrendszerekben. Alkalmas tengervízben és sós közegben (sósvízben) való használatra is. Megbízhatóan monitorozza a vízminőséget a kezelés, szűrés és fertőtlenítés után, széles körben alkalmazva. A zavarosságmérőa nefelometrikus 90°-os fényszórásos módszerrel működik. Egy volfrámlámpa fényt bocsát ki a vízmintába, amelyet a szuszpendált részecskék szétszórnak. Egy szilícium-érzékelő 90°-os szögben érzékeli a szórt fényt, és meghatározza a zavarosságot NTU-ban. A zavarosságmérő mérési tartománya 0,001 és 100 NTU között van, és lehetővé teszi még a nagyon alacsony zavarossági értékek nagy felbontású mérését is. A méréseket folyamatosan online végzi, és a mért értékeket ciklikusan továbbítja egy külső kiértékelő rendszerhez az RS485 Modbus interfészen keresztül.A zavarosságmérő kalibrálása szoftveresen történik az RS485/Modbus interfészen keresztül. Előszö..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
A zavarosságmérő a víz zavarosságának folyamatos online monitorozására szolgál ivóvízrendszerekben, szűrőrendszerekben és közvetlen ivóvízrendszerekben. A vízminőség megbízható szabályozására szolgál a kezelési és szűrési folyamatok után.A zavarosságmérő a nefelometrikus 90°-os szórási módszerrel működik. Egy volfrámlámpa fényt bocsát ki a vízmintába, amelyet a szuszpendált részecskék szétszórnak. Egy szilícium-érzékelő 90°-os szögben érzékeli a szórt fényt, és meghatározza a zavarosságot NTU-ban.A zavarosságmérő mérési tartománya 0,001 és 100 NTU között van, és lehetővé teszi még a nagyon alacsony zavarosságértékek nagy felbontású mérését is. A mérés folyamatosan online történik, és a mért értékek ciklikusan továbbítódnak egy külső kiértékelő rendszerhez az RS485 Modbus interfészen keresztül.A zavarosságmérő kalibrálása szoftveresen történik az RS485/Modbus interfészen keresztül. A nullpontot először tiszta vízzel (0 NTU) állítják be, majd standard oldattal végzik a beállítást.A zavar..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Nyomatékmérő különálló erőátalakítóval csavarok, alkatrészek, kapcsolók, hajtótengelyek stb. nyomatékának mérésére. Ez a nyomatékmérő megfizethető megoldás az egyszerű nyomatékméréshez. Az elektronikus nyomatékmérő az óramutató járásával megegyező és azzal ellentétes irányban is működtethető, és különösen alkalmas meghúzási és kilazítási nyomatékok mérésére.
Az alkalmazástól függően ez a nyomatékmérő lehetővé teszi a felbontás egy tizedesjegyre növelését. A nyomatékmérőn megjelenítheti a csúcsértéket vagy a minimum/maximum értéket. Az opcionális szoftverrel folyamatosan átviheti az adatokat laptopra vagy PC-re. Az elektronikus nyomatékmérő robusztus kialakítású, ami tartósságot és megbízhatóságot biztosít.Jellemzők: 3 választható mértékegység (Ncm, kgfcm, lbfin)
RS-232 digitális kimenet
Külső nyomatékmérés
Opcionálisan elérhető szoftver
Választható felbontás
Automatikus kikapcsolás
Csúcstartás
Opcionálisan elérhető ISO kalibrációs tanúsítványMűszaki adatok: Általános műszaki adatok
El..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
A dinamométer lehetővé teszi a szálak és lineáris anyagok szakítófeszültségének pontos mérését. Ez a praktikus digitális szakítófeszültség-mérő három szabadon választható üzemmódot kínál: valós idejű, tartás és csúcsérték. Öt különböző mértékegységet támogat (cN, oz, kgf, N, lb), és ±2,5% FS mérési pontosságot ér el.A dinamométer beépített USB interfésszel van felszerelve a kényelmes adatkommunikáció érdekében. A begyűjtött adatkészletek PC-szoftverre vihetők át további feldolgozás céljából, és XLSX fájlként exportálhatók. Akár 41 adatkészlet is tárolható a dinamométeren, ami megkönnyíti a szisztematikus folyamatvezérlést. Aváltoztatható vastagság-beállításnak és a 65 mm-es mérőfej szélességnek köszönhetően a szakítófeszültség-mérő nagy rugalmasságot kínál a különféle alkalmazásokhoz. A dinamométert széles körben használják a huzal- és kábeliparban, a textil- és vegyipari szálak iparában, a fémhuzal- és szénszálak iparában, valamint számos más ágazatban.Ez a szakítófeszültség-mérő leny..
Készlet információ: Gyári raktáron, sürgős esetben (felár ellenében) 2-3 nap
Az oldalon történő látogatása során cookie-kat („sütiket”) használunk. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Az oldalon történő továbblépéssel elfogadja a cookie-k használatát. Cookie-k kezelésével kapcsolatos további tudnivalókat ide kattintva érhet el.